αρχική FEATURED Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (8-13/12)

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (8-13/12)

478
ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

Έγιναν γνωστοί πριν από λίγο οι διαιτητές που θα σφυρίξουν στους αγώνες των πρωταθλημάτων της ΕΣΚΑΣΕ το τριήμερο 8-10 Δεκεμβρίου αλλά και για το ντέρμπι εφήβων την επόμενη Τετάρτη (ΧΒΑ-Παναγίτσα).

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

21:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Καλαπόδης-Αποστόλου)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 9 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Κοτσιμπός-Ντάνος)

16:30 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΣΥΛΛΑΣ (Χριστοδούλου-Ζάχος)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Σοφόπουλος-Χατζής)

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Χαϊνά-Αρτσίτας)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Τσάλλας-Μαμασούκα)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Καθενών ΕΡΕΤΡΙΑ-ΚΑΔΜΟΣ (Καλαπόδης-Θωμά)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Βαρσαμάς-Μασλατζίδης Ι.)

20:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ (Κάλφα-Σοφόπουλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ (Αποστόλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Χριστοδούλου-Ζάχος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Λαμίας ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΟΥΤΑ (Πατάγιας-Ζαφείρη)

15:30 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΑΤΛΑΣ (Χουσιάδας-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Πατάγιας-Χουσιάδας)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Κάλφα-Θωμά)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Χαϊνά-Αρτσίτας)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Μαντουδίου Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ (Κάλφα-Παστήρας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΧΒΑ (Σοφόπουλος-Θωμά)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Κάλφα-Παστήρας)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Κοτσιμπός-Ζάχος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αυλίδας ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μασλατζίδης Ι.-Βαρσαμάς)

14:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Χατζής)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ (Τσάλλας-Θανάσουλας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μαμασούκα-Αποστόλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Αρτσίτας-Καλαπόδης)

14:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Μασλατζίδης Ι.-Βαρσαμάς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Γερονικολός-Πετώνης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:30 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

17:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Καραμπιτσάκος-Καρβούνης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ (Ευαγγελόπουλος-Ζαφείρη)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 

16:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Τσάλλας-Θανάσουλας)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 13 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

21:00 Κλειστό Πειραϊκής ΧΒΑ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Παντελίδης-Σοφόπουλος)