ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ Ρεπό: ΑΓΕΧ   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΓΕΧ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ρεπό: ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕΧ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ Ρεπό: ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΓΕΧ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ   5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΓΕΧ Ρεπό: ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΜΟΥΤΑ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ-ΜΟΥΤΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ ΜΟΥΤΑ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΜΟΥΤΑ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ   5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΛΛΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ Ρεπό: ΜΩΛΟΣ   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΜΩΛΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ Ρεπό: ΣΥΛΛΑΣ   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΛΛΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΜΩΛΟΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ Ρεπό: ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΗΓΑΣΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ ΜΩΛΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Ρεπό: ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ   5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΛΛΑΣ-ΜΩΛΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ Ρεπό: ΠΗΓΑΣΟΣ    

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΛΟΚΡΟΣ-ΚΥΝΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΝΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ ΛΟΚΡΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΚΥΝΟΣ   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ ΛΟΚΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΚΥΝΟΣ   5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΛΟΚΡΟΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ ΚΥΝΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΙΤΕΑ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΜΕΔΕΩΝ-ΔΩΡΙΔΑ   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΙΤΕΑ ΔΩΡΙΔΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΜΕΔΕΩΝ   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΙΤΕΑ-ΔΩΡΙΔΑ ΜΑΚΑΡΟΣ-ΜΕΔΕΩΝ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΜΕΔΕΩΝ-ΙΤΕΑ ΜΑΚΑΡΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΔΩΡΙΔΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ   5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΙΤΕΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΔΩΡΙΔΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΜΕΔΕΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΚΑΔΜΟΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΚΑΔΜΟΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΕΡΜΗΣΗ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ ΚΑΔΜΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΚΑΔΜΟΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ   5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΚΑΔΜΟΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ  

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ ΑΓΕΧ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕΧ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΓΕΧ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΕΧ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ   5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΓΕΧ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΑΡΥΣΤΟΣ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ    

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΛΛΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΟΥΤΑ Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ Ρεπό: ΜΟΥΤΑ   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΛΛΑΣ-ΜΟΥΤΑ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ Ρεπό: ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ ΜΟΥΤΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ Ρεπό: ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ   5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΜΟΥΤΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ Ρεπό: ΣΥΛΛΑΣ