ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ)

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (Ζ' ΟΜΙΛΟΣ) 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΣΠΕΡΟΣ Λ.-ΜΟΥΤΑ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ Λ.-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ Λ. ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΜΟΥΤΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΣΠΕΡΟΣ Λ.-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΜΟΥΤΑ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ Λ. ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΜΟΥΤΑ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ   5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΣΠΕΡΟΣ Λ.-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΜΟΥΤΑ-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ)

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (ΣΤ' ΟΜΙΛΟΣ) 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΛΟΚΡΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ ΑΡΗΣ Θ.-ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ Ρεπό: ΚΥΝΟΣ   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ-ΛΟΚΡΟΣ ΚΥΝΟΣ-ΑΡΗΣ Θ. Ρεπό: ΜΑΛΕΣΙΝΑ   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΛΟΚΡΟΣ-ΑΡΗΣ Θ. ΚΥΝΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ Ρεπό: ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΛΟΚΡΟΣ-ΚΥΝΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ Ρεπό: ΑΡΗΣ Θ.   5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΝΟΣ-ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΡΗΣ Θ. Ρεπό: ΛΟΚΡΟΣ

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (Ε’ ΟΜΙΛΟΣ)

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (Ε' ΟΜΙΛΟΣ) 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΗΓΑΣΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΦΑΛΑΡΑ-ΣΥΛΛΑΣ Ρεπό: ΜΩΛΟΣ   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΛΛΑΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΜΩΛΟΣ-ΦΑΛΑΡΑ Ρεπό: ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΗΓΑΣΟΣ-ΦΑΛΑΡΑ ΜΩΛΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ Ρεπό: ΣΥΛΛΑΣ   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΗΓΑΣΟΣ-ΜΩΛΟΣ ΣΥΛΛΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ Ρεπό: ΦΑΛΑΡΑ   5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΜΩΛΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΦΑΛΑΡΑ Ρεπό: ΠΗΓΑΣΟΣ  

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (Δ’ ΟΜΙΛΟΣ)

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (Δ' ΟΜΙΛΟΣ) 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΙΤΕΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΜΕΔΕΩΝ-Α.Ε.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Ρεπό: ΜΑΚΑΡΟΣ   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α.Ε.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΙΤΕΑ ΜΑΚΑΡΟΣ-ΜΕΔΕΩΝ Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΙΤΕΑ-ΜΕΔΕΩΝ ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Ρεπό: Α.Ε.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΙΤΕΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ Α.Ε.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Ρεπό: ΜΕΔΕΩΝ   5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΜΑΚΑΡΟΣ-Α.Ε.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΜΕΔΕΩΝ Ρεπό: ΙΤΕΑ

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (Γ' ΟΜΙΛΟΣ) 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΑΔΜΟΣ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΥΛΙΔΑ-ΕΡΕΤΡΙΑ 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΙΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ ΕΡΕΤΡΙΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΥΛΙΔΑ   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΑΔΜΟΣ-ΕΡΕΤΡΙΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΥΛΙΔΑ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΙΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΥΛΙΔΑ-ΚΑΔΜΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ ΕΡΕΤΡΙΑ-ΑΙΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ   5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΑΔΜΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΕΡΕΤΡΙΑ ΑΙΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΥΛΙΔΑ

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (Β' ΟΜΙΛΟΣ) 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ-ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ   5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ    

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (Α' ΟΜΙΛΟΣ) 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ Ρεπό: ΚΑΡΥΣΤΟΣ   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ Ρεπό: Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΚΑΡΥΣΤΟΣ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ Ρεπό: ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ Ρεπό: ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ   5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ Ρεπό: Α.Ο.ΚΥΜΗΣ  

ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΦΗΒΩΝ (ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ)

ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΦΗΒΩΝ (ΣΤ' ΟΜΙΛΟΣ) 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΜΟΥΤΑ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΕΣΠΕΡΟΣ Λ.-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΜΟΥΤΑ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ Λ.   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΜΟΥΤΑ-ΕΣΠΕΡΟΣ Λ. ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΦΗΒΩΝ (Ε’ ΟΜΙΛΟΣ)

ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΦΗΒΩΝ (Ε' ΟΜΙΛΟΣ) 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΛΛΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΛΟΚΡΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΣΥΛΛΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΛΛΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ