αρχική ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ & Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Βαθμολογίες & σκόρερς

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ & Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Βαθμολογίες & σκόρερς

644
ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

Με την 3η αγωνιστική συνεχίστηκε το πρωτάθλημα της β’ φάσης στην κατηγορία παίδων και στους δύο ομίλους.

Αναλυτικά οι βαθμολογίες και οι σκόρερς σε α’ και β’ όμιλο:

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ 64-69

ΧΒΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 58-46

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ (28/2)

Ρεπό: ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (24-25/2)

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΚΑΔΜΟΣ-ΧΒΑ

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

Ρεπό: ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν. Η. ΥΠ. Κ.
ΧΒΑ 3 6 3 0 211 124
ΑΛΙΑΡΤΟΣ 3 5 2 1 179 165
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3 4 1 2 179 190
ΑΡΗΣ Θ. 2 3 1 1 131 132
ΚΑΔΜΟΣ 1 2 1 0 73 57
ΑΓΕ ΧΑΛΚ. 2 2 0 2 100 130
ΑΙΑΣ ΑΛΙΒ. 2 2 0 2 85 160

 

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Κόλα (Αλίαρτος) 54
  2. Καρανάσος Ε. (Αλίαρτος) 52
  3. Παναγιωτίδης (Αλέξανδρος) 49
  4. Βογιατζής (ΧΒΑ) 47
  5. Μελετίου Ι. (Άρης Θ.) 41
  6. Παύλου (Αλέξανδρος) 40
  7. Κατσιμίχας Π. (Αλίαρτος) 40
  8. Μπάνος (Αίας Αλιβερίου) 39
  9. Κακαβάς (Αλέξανδρος) 36
  10. Μπεκρής (Άρης Θ.) 35
  11. Γκογκορώσης (ΑΓΕΧ) 32
  12. Μάλλιαρης (ΧΒΑ) 29

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Κόλα (Αλίαρτος) 9
  2. Παύλου (Αλέξανδρος) 7
  3. Κατσιμίχας Π. (Αλίαρτος) 7
  4. Μπάνος (Αίας Αλιβερίου) 5
  5. Κακαβάς (Αλέξανδρος) 5
  6. Σκυριανός (ΑΓΕΧ) 3
  7. Ζεμπίλης (ΧΒΑ) 3
  8. Ρίννης (ΑΓΕΧ) 2
  9. Μπατσούλης (Κάδμος) 2
  10. Θανάσαινας (Κάδμος) 2
  11. Μπόγρης (Κάδμος) 2
  12. Βογιατζής (ΧΒΑ) 2

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΤΛΑΣ-ΜΩΛΟΣ 20-0 α.α.

ΣΥΛΛΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. αναβ.

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. 69-36

ΣΥΛΛΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (εξ αναβ.) 63-59

Ρεπό: ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (24-25/2)

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΑΤΛΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΣΥΛΛΑΣ

ΜΩΛΟΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

Ρεπό: ΜΑΚΑΡΟΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν. Η. ΥΠ. Κ.
ΜΑΚΑΡΟΣ 3 6 3 0 263 115
ΜΩΛΟΣ 3 4 1 2 101 198
ΣΥΛΛΑΣ 2 3 1 1 125 129
ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. 2 3 1 1 141 121
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. 2 3 1 1 93 123
ΑΤΛΑΣ 2 3 1 1 78 82
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. 2 2 0 2 102 135
    ΣΚΟΡΕΡΣ
  1. Διαμάντης (Μάκαρος ) 70
  2. Μαντζούκας (ΈσπεροςΛ.) 63
  3. Μαυροζούμης Κ. (Σύλλας) 58
  4. Δρίβας (Μάκαρος) 53
  5. Παπαδήμας (Μάκαρος) 50
  6. Παπανικολάου (Σύλλας) 44
  7. Μπάμπαλης (Μώλος) 36
  8. Κασσάρας (Κένταυρος Λ.) 29
  9. Ψιλόπουλος (Κένταυρος Λ.) 25
  10. Ξηρός Ν. (Μάκαρος) 25
  11. Φρυγανάς (Άτλας) 24
  12. Σεριανάϊ Δ. (Άτλας) 21
ΤΡΙΠΟΝΤΑ
1. Μαυροζούμης Κ. (Σύλλας) 10
2. Μαντζούκας (Έσπερος Λ.) 9
3. Κασσάρας (Κένταυρος Λ.) 5
4. Δρίβας (Μάκαρος) 5
5. Ψυχούλης (Έσπερος Λ.) 4
6. Διαμάντης (Μάκαρος) 4
7. Παπαδήμας (Μάκαρος) 3
8. Ανδρέου (Άτλας) 2
9. Σεριανάϊ Δ. (Άτλας) 2
10. Ζαρκαδούλας (Έσπερος Λ.) 2
11. Παπανικολάου (Σύλλας) 1
12. Παπαλελούδης (Μώλος) 1