αρχική FEATURED Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (13-14/1)

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (13-14/1)

462
ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

Ολοκληρώθηκε ο ορισμός διαιτητών για τους αγώνες του ερχόμενου Σαββατοκύριακου, με το πρόγραμμα να περιλαμβάνει παιχνίδια για τις 3 κατηγορίες ανδρών αλλά και για τις κατηγορίες, παίδων και κορασίδων. Ακόμα, θα γίνουν και οι πρώτοι αγώνες για τη β’ φάση του πρωταθλήματος εφήβων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Ζάχος – Πατάγιας)

15:30 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Κοτσιμπός – Χουγιάζος)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Καραμπιτσάκος – Ντάνος)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Τσάλλας- Κάλφα)

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Χριστοδούλου – Μαμασούκα)

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Χαϊνά – Χατζής)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΚΥΝΟΣ (Αρτσίτας – Καλαπόδης)

19:30 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Σοφόπουλος – Αποστόλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Κοτσιμπός – Χουγιάζος)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Γήπεδο Πάρκο Λαού ΦΑΛΑΡΑ-ΜΩΛΟΣ (Ευαγγελόπουλος – Ζαφείρη)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Τσάλλας- Κάλφα)

20:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Χριστοδούλου – Μαμασούκα)

17:30 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Θωμά – Θανάσουλας)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Γερονικολός – Τσόκανος)

18:00 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΜΩΛΟΣ (Πατάγιας – Ζαφείρη)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ (Καραμπίτσάκος – Μαμασούκα)

18:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ (Καραμπιτσάκος – Μαμασούκα)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Λαμίας ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ (Πατάγιας – Ζαφείρη)

14:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΦΑΛΑΡΑ (Χουσιάδας – Λερογιάννης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Τσάλλας – Αρτσίτας)

15:00 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Τσάλλας – Αρτσίτας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Χατζής – Θανάσουλας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Χριστοδούλου – Πετώνης)

17:00 Κλειστό Άμφισσας ΑΚ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Χριστοδούλου – Πετώνης)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιστιαίας ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Αποστόλου)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Γερονικολός – Τσόκανος)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Χατζής – Θανάσουλας)