Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ: ΜΩΛΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 76-62

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Επιστροφή στις νίκες!

ΜΩΛΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 76-62

Επιστροφή στις νίκες για τον Μώλο που φαίνεται πως ξεπέρασε την βαριά ήττα της περασμένης αγωνιστικής με την Μπούκαλη, κερδίζοντας σήμερα τον Κένταυρο Λιβαδειάς με 76-62.

Στο πρώτο ημίχρονο οι δύο ομάδες ήταν κοντά στο σκορ (37-31), με τον Μώλο να κάνει ένα πολύ καλό γ’ 10λεπτο όταν και πήρε διαφορά ασφαλείας στον αγώνα.

Χαρακτηριστικό του ματς επίσης, τα πολλά φάουλ και οι αντίστοιχες βολές και από τις δύο ομάδες.

Διαιτητές: Πατάγιας-Ζαφείρη.

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 20-14, 17-17, 23-13, 16-18.

ΜΩΛΟΣ (Σεβαστόπουλος-Γαλάνης): Αλεξίου 14 (3), καλοβελώνης 9, Χαϊτας 10, Βλασσόπουλος 7, Γρίβας 12, Μπάμπαλης Δημ., Κωνσταντόπουλος, Σακελλαρόπουλος 2, Διαμαντής 2, Νικολάου Παντ. 20, Μακρυγιάννης, Καίσαρης.

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Ροζάνας): Σανιδάς Αθ. 2, Κασσάρας 4, Μελέτης, Σανιδάς Χ. 9, Μάρκου Ν. 19 (3), Τσιφής 11, Ψιλόπουλος, Λαμπριντζής 6, Μάρκου Κ., Κολιούκος 9, Παρασκευάς 2, Σιότροπος.