αρχική FEATURED Οι βαθμολογίες στα πρωταθλήματα υποδομής

Οι βαθμολογίες στα πρωταθλήματα υποδομής

631
ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

Μετά τους αγώνες στο διήμερο 2-3 Δεκεμβρίου, οι βαθμολογίες σε όλα τα πρωταθλήματα υποδομής (εφήβων-παίδων-κορασίδων-νεανίδων), διαμορφώθηκαν ως εξής:

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν. Η. ΥΠ. Κ.
ΑΣΤ.ΑΛΙΒ. 5 10 5 0 353 207
ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ 5 8 3 2 297 225
ΑΙΑΣ ΑΛΙΒ. 4 5 1 3 188 256
ΚΑΡΥΣΤΟΣ 4 4 0 4 143 293

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν. Η. ΥΠ. Κ.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 7 12 5 2 474 365
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ 5 9 4 1 399 302
ΧΒΑ 5 9 4 1 325 291
ΑΠΟΛΛΩΝ Χ. 7 9 2 5 410 483
ΑΓΕΧ 6 6 0 6 282 449

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν. Η. ΥΠ. Κ.
ΑΡΗΣ ΘΗΒ. 7 14 7 0 536 371
ΕΡΜΗΣ ΣΧ 7 11 4 3 522 452
Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ 6 10 4 2 441 336
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛ. 7 8 1 6 325 538
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧ 7 8 1 6 297 424

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν. Η. ΥΠ. Κ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. 5 9 4 1 369 317
ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ. 6 9 3 3 384 435
Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ 4 7 3 1 316 247
ΑΡΗΣ ΑΜΦ. 5 5 0 5 286 356

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν. Η. ΥΠ. Κ.
ΣΥΛΛΑΣ 6 10 4 2 457 372
ΜΑΛΕΣΙΝΑ 6 10 4 2 453 364
ΛΟΚΡΟΣ 5 9 4 1 437 274
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 6 7 1 5 222 483
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 5 6 1 4 243 319

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν. Η. ΥΠ. Κ.
ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ 5 9 4 1 383 277
ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. 5 9 4 1 411 233
ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧ. 5 6 1 4 249 434
ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ 5 6 1 4 269 368

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν. Η. ΥΠ. Κ.
ΑΓΕΧ 7 14 7 0 411 248
ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 7 12 5 2 427 332
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ. 7 12 5 2 420 350
ΑΣΤ.ΑΛΙΒ. 7 9 2 5 332 368
Γ.Σ. ΚΥΜΗΣ 7 7 1 6 176 339
ΚΑΡΥΣΤΟΣ 7 7 1 6 283 412

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν. Η. ΥΠ. Κ.
ΧΒΑ 7 14 7 0 520 221
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 6 11 5 1 391 297
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ 7 11 4 3 386 355
ΔΟΞΑ ΔΙΡΦ. 6 8 2 4 328 357
ΔΡΟΣΙΑ 7 7 0 7 185 592
ΑΠΟΛΛΩΝ Χ. 5 6 1 4 261 249

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν. Η. ΥΠ. Κ.
ΚΑΔΜΟΣ 7 14 7 0 547 227
ΑΡΗΣ Θ. 7 12 5 2 456 319
Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ 7 11 4 3 487 355
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. 7 11 4 3 495 326
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 7 8 1 6 252 589
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ. 7 5 0 5 129 550

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ΄ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν. Η. ΥΠ. Κ.
ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ. 6 12 6 0 526 201
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. 7 12 5 2 444 317
Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ 5 8 3 2 292 267
ΔΩΡΙΔΑ 6 8 2 4 311 288
ΑΚ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ 6 8 2 4 247 303
ΜΕΔΕΩΝ 6 5 0 5 104 548

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν. Η. ΥΠ. Κ.
ΑΛΙΑΡΤΟΣ 7 14 7 0 416 264
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. 7 13 6 1 475 334
ΜΑΛΕΣΙΝΑ 7 10 3 4 406 400
ΑΡΗΣ ΑΜΦ. 7 9 2 5 355 458
ΛΟΚΡΟΣ 7 9 3 3 359 349
ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ 7 6 0 6 280 486

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν. Η. ΥΠ. Κ.
ΣΥΛΛΑΣ 7 14 7 0 617 324
ΜΩΛΟΣ 7 12 5 2 665 389
ΦΑΛΑΡΑ 7 11 4 3 442 415
ΚΥΝΟΣ 7 10 3 4 425 463
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 7 9 2 5 325 447
ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ 7 7 0 7 207 643

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν. Η. ΥΠ. Κ.
ΑΤΛΑΣ 7 14 7 0 438 290
ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. 6 11 5 1 543 275
ΜΠΟΥΚΑΛΗ 7 11 4 3 435 374
ΑΝΑΓ.ΛΑΜ. 7 10 3 4 418 447
ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜ. 6 6 0 6 187 501
ΜΟΥΤΑ 5 4 0 4 160 294

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν. Η. ΥΠ. Κ.
ΑΠΟΛΛΩΝ Χ. 5 9 4 1 303 112
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 4 8 4 0 233 123
ΑΣΤ.ΑΛΙΒ. 5 8 3 2 300 178
ΑΙΑΣ ΑΛΙΒ. 5 5 1 3 80 277
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ 5 5 0 5 128 354

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν. Η. ΥΠ. Κ.
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. 6 11 5 1 377 179
Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ 6 11 5 1 351 271
ΑΛΙΑΡΤΟΣ 6 10 4 2 273 190
ΚΑΔΜΟΣ 6 9 3 3 308 263
ΑΡΗΣ Θ. 6 7 1 5 234 311
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 6 6 0 6 139 468

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν. Η. ΥΠ. Κ.
ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ. 4 7 3 1 192 142
ΣΥΛΛΑΣ 3 6 3 0 228 50
ΜΟΥΤΑ 2 3 1 1 101 59
ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. 4 3 0 3 78 328

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν. Η. ΥΠ. Κ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 3 6 3 0 186 108
ΠΡΩΤΕΑΣ 3 5 2 1 156 112
ΑΣΤ.ΑΛΙΒ. 3 4 1 2 103 99
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ 3 3 0 3 81 207

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν. Η. ΥΠ. Κ.
ΣΥΛΛΑΣ 2 4 2 0 198 36
ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ. 1 1 0 1 27 79
ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ 1 1 0 1 9 119