αρχική FEATURED Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (13-15/10)

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (13-15/10)

564
0
ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

Πρεμιέρα το Σαββατοκύριακο στην Α’ και τη Β’ ΕΣΚΑΣΕ και αυτό το διήμερο θα είναι το πρώτο με αγώνες σε όλες τις κατηγορίες!

Αγώνες που αναμένονται με μεγάλο ενδιαφέρον με ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις σε όλες τις κατηγορίες.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΑΝΔΡΩΝ Β’ ΕΣΚΑΣΕ

Κλειστό Αλιβερίου 20:00 Κονίστρες-Αστ. Αλιβερίου (Τσάλλας-Μαμασούκα)

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Κλειστό Σχηματαρίου 15:30 ΕΡΜΗΣ ΣΧ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Αποστόλου-Καλαπόδης)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΑΝΔΡΩΝ Α’ ΕΣΚΑΣΕ 

Κλειστό Κανήθου 18:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ (Ντάνος-Γερονικολός)

Κλειστό Αυλίδας 18:00 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Χαϊνά-Κάλφα)

Κλειστό Αιδηψού 15:00 ΣΥΛΛΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Τσάλλας-Μαμασούκα)

Κλειστό Ιτέας 18:00 Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Κοτσιμπός-Χριστοδούλου)

Κλειστό Λιβαδειάς 15:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος)

Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Σοφόπουλος-Αρτσίτας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΚΑΔΜΟΣ (Χατζής-Καλαπόδης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΜΩΛΟΣ (Μασλατζίδης Ι.-Βαρσαμάς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Αποστόλου)

17:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ (Θωμά)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΧΒΑ (Ντάνος-Γερονικολός)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Χαϊνά-Κάλφα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

11:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Ευαγγελόπουλος-Χουσιάδας)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΚΥΝΟΣ (Τσάλλας-Μαμασούκα)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Καρύστου ΣΤΥΡΑ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ (Αποστόλου)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Α1 BASKET LEAGUE

17:00 Κλειστό Κανήθου ΚΥΜΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

17:00 Κλειστό Χίου ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ-ΛΟΚΡΟΣ

17:00 Κλειστό Πεντέλης ΠΕΝΤΕΛΗ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ

17:00 Κλειστό Αγ.Δημητρίου ΚΡΟΝΟΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

17:00 Κλειστό Κοκκινιάς ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Καθενών ΕΡΕΤΡΙΑ-ΧΒΑ (Κάλφα-Μασλατζίδης Ι.)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Λιβαδειας ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Καραμπιτσάκος-Πετσεπές)

17:00 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΚΥΝΟΣ (Χριστοδούλου-Τσόκανος)

18:00 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Ευαγγελόπουλος-Ζαφείρη)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αυλίδας ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μαμασούκα-Χατζής)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Αποστόλου-Καλαπόδης)

15:00 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΔΡΟΣΙΑ (Κάλφα-Μασλατζίδης Ι.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Κατρισιώσης-Τσιργωτάκης)

16:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Χαϊνά-Σοφόπουλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Καραμπιτσάκος-Πετσεπές)

14:30 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΚ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ (Πετώνης)

14:00 Γήπεδο Ερατεινής ΔΩΡΙΔΑ-ΜΕΔΕΩΝ (Γερονικολός)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Ζάχος)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ (Βαρσαμάς)

14:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΦΑΛΑΡΑ (Ευαγγελόπουλος-Ζαφείρη)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΣΥΛΛΑΣ (Χουσιάδας)

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Τσάλλας-Αρτσίτας)