αρχική FEATURED Το πρόγραμμα των αγώνων στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (13-17/10)

Το πρόγραμμα των αγώνων στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (13-17/10)

914
ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

Πλήρες πρόγραμμα στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ, καθώς αυτό το Σαββατοκύριακο κάνουν πρεμιέρα τα πρωταθλήματα της Α’ κατηγορίας, αλλά και της Β’ ΕΣΚΑΣΕ και στους δύο ομίλους.

Εκτός από αυτά, πρεμιέρα έχουμε και στη Γ’ Εθνική με τη συμμετοχή των 4 ομάδων της Περιφέρειας!

Σε αυτά προσθέστε και τα πρωταθλήματα υποδομής, οπότε μιλάμε για ένα διήμερο μπασκετικής πανδαισίας!

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΑΝΔΡΩΝ Β’ ΕΣΚΑΣΕ

Κλειστό Αλιβερίου 20:00 Κονίστρες-Αστ. Αλιβερίου

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Κλειστό Σχηματαρίου 15:30 ΕΡΜΗΣ ΣΧ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΑΝΔΡΩΝ Α’ ΕΣΚΑΣΕ 

Κλειστό Κανήθου 18:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

Κλειστό Αυλίδας 18:00 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

Κλειστό Αιδηψού 15:00 ΣΥΛΛΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

Κλειστό Ιτέας 18:00 Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Κλειστό Λιβαδειάς 15:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΚΑΔΜΟΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΜΩΛΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

17:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΧΒΑ

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό λαμίας ΑΝΑΓ.ΑΛΜΑΣΙ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

11:00 Κλειστό ΚΑρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΚΥΝΟΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Καρύστου ΣΤΥΡΑ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Α1 BASKET LEAGUE

17:00 Κλειστό Κανήθου ΚΥΜΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

17:00 Κλειστό Χίου ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ-ΛΟΚΡΟΣ

17:00 Κλειστό Πεντέλης ΠΕΝΤΕΛΗ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ

17:00 Κλειστό Αγ.Δημητρίου ΚΡΟΝΟΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

17:00 Κλειστό Κοκκινιάς ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Καθενών ΕΡΕΤΡΙΑ-ΧΒΑ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Λιβαδειας ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

17:00 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΚΥΝΟΣ

18:00 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αυλίδας ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

15:00 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΔΡΟΣΙΑ

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ

16:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

14:30 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΚ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ

14:00 Γήπεδο Ερατεινής ΔΩΡΙΔΑ-ΜΕΔΕΩΝ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ

14:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΦΑΛΑΡΑ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΣΥΛΛΑΣ

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

ΤΡΙΤΗ 17 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

21:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ