αρχική Uncategorized Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (11-12/3)

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (11-12/3)

20
0
ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

Ολοκληρώθηκε πριν από λίγο ορισμός των διαιτητών για τους αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων το Σαββατοκύριακο 11-12 Μαρτίου.

Σε πλήρη δράση όλα τα πρωταθλήματα με δυο ματς-τελικούς όμως να ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα. Το Σάββατο ο Ερμής Σχηματαρίου υποδέχεται τον Άρη Θήβας για την Α’ ΕΣΚΑΣΕ με διαιτητές τους Ντάνο-Τσάλλα, ενώ την Κυριακή υπάρχει ο τελικός των εφήβων στην Αλίαρτο ανάμεσα σε Ιτέα και Ακαδημίες Χαλκίδας με διαιτητές τους Παντελίδη και Τσάμη.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΜΑΡΤΙΟΥ 

Α” ΕΣΚΑΣΕ

16:15 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Κοτσιμπός-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-Γ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Κάλφα-Αρτσίτας)

18:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Ζάχος-Σαμαράς)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Χουγιάζος-Χριστοδούλου)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Σπυρόπουλος-Μαμασούκα)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Ντάνος-Τσάλλας)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Α΄ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Χαϊνά-Χατζής)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Κοτσιμπός-Γερονικολός)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ (Σπυρόπουλος-Μαμασούκα)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Καραμπιτσάκος-Κωτσακόπουλος)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Δ” ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΜΟΥΤΑ (Πατάγιας-Χουσιάδας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β” ΦΑΣΗ Α” ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Χουγιάζος-Χριστοδούλου)

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Κατρσισιώσης-Καρβούνης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β” ΦΑΣΗ Β” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Ζάχος-Σαμαράς)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β” ΦΑΣΗ

13:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Βαρσαμάς-Μασλατζίδης Λ.)

15:30 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Κάλφα-Αποστόλου)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΜΑΡΤΙΟΥ 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΟΙΝΟΦΥΤΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Σπυρόπουλος-Κωτσακόπουλος)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΛΗΛΑΝΤΙΟ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Παστήρας-Μασλατζίδης Λ.)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΕΡΕΤΡΙΑ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ (Τσάλλας-Χατζής)

 

ΤΕΛΙΚΟΣ ΕΦΗΒΩΝ 

18:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Παντελίδης-Τσάμης)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Μπούκαλη ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΣΥΛΛΑΣ (Σπυρόπουλος-Κωτσακόπουλος)

16:30 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΦΑΛΑΡΑ (Ζάχος-Σαμαράς)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Κύμης ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Κάλφα-Αποστόλου)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΣΤΥΡΑ (Τσάλλας-Χατζής)

15:30 Κλειστό Αυλίδας ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΔΡΟΣΙΑ (Μαμασούκα-Βαρσαμάς)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Γ” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Μασλατζίδης Ι.-Σοφόπουλος)

14:00 Κλειστό Αλιβερίου ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ (Κάλφα-Αποστόλου)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Δ” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

13:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Μαμασούκα-Βαρσαμάς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β” ΦΑΣΗ Β” ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Ζάχος-Σαμαράς)

14:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ (Καραμπιτσάκος-Γερονικολός)