αρχική Over play Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (7-8/1)

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (7-8/1)

30
0
ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

Ολοκληρώθηκε πριν από λίγο ο πρώτος ορισμός των διαιτητών για το 2017, με το ερχόμενο Σαββατοκύριακο να έχει πλήρη αγωνιστική δράση καθώς διεξάγονται αγώνες για όλα τα πρωταθλήματα!

Η Α’ ΕΣΚΑΣΕ θα ολοκληρωθεί το Σάββατο, ενώ και τις δύο μέρες θα γίνουν αγώνες για τους δύο ομίλους της Β’ κατηγορίας.

Ακόμα, το πρόγραμμα περιλαμβάνει αγώνες για τα πρωταθλήματα της Γ’ κατηγορίας καθώς και για τα τμήματα υποδομής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές σε όλους τους αγώνες του ερχόμενου Σαββατοκύριακου:

ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 

Α” ΕΣΚΑΣΕ

14:30 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Χαϊνά-Μασλατζίδης Ι.)

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ   (Ντάνος-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  (Σοφόπουλος-Αρτσίτας)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Σπυρόπουλος-Χριστοδούλου)

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Τσάλλας-Κάλφα)

18:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Ζάχος-Σαμαράς)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Βαρσαμάς-Χαντζής)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Σπυρόπουλος-Χριστοδούλου)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ (Μασλατζίδης Λ.-Αποστόλου)

14:00 Γήπεδο Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (αναβολή)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α” ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (αναβολή)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ (Αποστόλου-Καλαπόδης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ” ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Μπούκαλη ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Κιαφγοβάντα-Ζαφείρη)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β” ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΚΑΔΜΟΣ (Κάλφα-Καλαπόδης)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ (Παντελίδης-Μασλατζίδης Ι.)

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΛΗΛΑΝΤΙΟ (Κάλφα-Κωτσακόπουλος)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΕΡΕΤΡΙΑ-ΟΙΝΟΦΥΤΑ (Τσάλας Χατζής)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Μπούκαλη ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Γερονικολός-Ζάχος)

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΚΥΝΟΣ (Σπυρόπουλος-Μαμασούκα)

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ-ΦΑΛΑΡΑ (Κοτσιμπός-Σαμαράς)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (αναβολή)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Δ” ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΑΤΛΑΣ (αναβολή)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Πειραίκής ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ (Σοφόπουλος-Αποστόλου)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β” ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Καραμπιτσάκος-Κατρισιώτης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ (Χατζής-Καλαπόδης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Καραμπιτσάκος-Κατρισιώτης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ” ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Κοτσιμπός-Σαμαράς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε΄ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Γερονικολός-Γκόλτζης)

12:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΛΟΚΡΟΣ (Πατάγιας-Ζαφείρη)

14:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Τσοκάνος-Τσιριγωτάκης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ” ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Σπερχειάδας ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (αναβολή)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Σπυρόπουλος-Μαμασούκα)