αρχική 2016 Αύγουστος 31

Ημερήσιο Αρχείο: Αύγουστος 31, 2016

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ   5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΛΛΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ ΜΟΥΤΑ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ Ρεπό: ΜΩΛΟΣ   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΣΥΛΛΑΣ ΜΩΛΟΣ-ΜΟΥΤΑ Ρεπό: ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΛΛΑΣ-ΜΩΛΟΣ ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ Ρεπό: ΜΟΥΤΑ   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΜΟΥΤΑ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ ΜΩΛΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ Ρεπό: ΣΥΛΛΑΣ   5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΛΛΑΣ-ΜΟΥΤΑ ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΜΩΛΟΣ Ρεπό: ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΥΛΙΔΑ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ ΚΑΔΜΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ-ΚΑΔΜΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΥΛΙΔΑ   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ ΚΑΔΜΟΣ-ΑΥΛΙΔΑ   5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΡΗΣΘΗΒΩΝ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ ΑΥΛΙΔΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ Ρεπό: ΑΓΕΧ   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΓΕΧ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ρεπό: ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕΧ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ Ρεπό: ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΓΕΧ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ   5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΓΕΧ Ρεπό: ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΜΟΥΤΑ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ-ΜΟΥΤΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ ΜΟΥΤΑ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΜΟΥΤΑ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ   5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΛΛΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ Ρεπό: ΜΩΛΟΣ   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΜΩΛΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ Ρεπό: ΣΥΛΛΑΣ   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΛΛΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΜΩΛΟΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ Ρεπό: ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΗΓΑΣΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ ΜΩΛΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Ρεπό: ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ   5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΛΛΑΣ-ΜΩΛΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ Ρεπό: ΠΗΓΑΣΟΣ    

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΛΟΚΡΟΣ-ΚΥΝΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΝΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ ΛΟΚΡΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΚΥΝΟΣ   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ ΛΟΚΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΚΥΝΟΣ   5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΛΟΚΡΟΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ ΚΥΝΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΙΤΕΑ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΜΕΔΕΩΝ-ΔΩΡΙΔΑ   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΙΤΕΑ ΔΩΡΙΔΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΜΕΔΕΩΝ   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΙΤΕΑ-ΔΩΡΙΔΑ ΜΑΚΑΡΟΣ-ΜΕΔΕΩΝ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΜΕΔΕΩΝ-ΙΤΕΑ ΜΑΚΑΡΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΔΩΡΙΔΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ   5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΙΤΕΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΔΩΡΙΔΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΜΕΔΕΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΚΑΔΜΟΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΚΑΔΜΟΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΕΡΜΗΣΗ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ ΚΑΔΜΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΚΑΔΜΟΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ   5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΚΑΔΜΟΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ...

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ ΑΓΕΧ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕΧ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΓΕΧ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΕΧ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ   5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΓΕΧ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΑΡΥΣΤΟΣ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ    

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΛΛΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΟΥΤΑ Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ Ρεπό: ΜΟΥΤΑ   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΛΛΑΣ-ΜΟΥΤΑ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ Ρεπό: ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ ΜΟΥΤΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ Ρεπό: ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ   5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΜΟΥΤΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ Ρεπό: ΣΥΛΛΑΣ

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΑΔΜΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. ΛΟΚΡΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ Ρεπο: ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ-ΚΑΔΜΟΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΛΟΚΡΟΣ Ρεπό: ΜΑΛΕΣΙΝΑ   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΑΔΜΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ Ρεπό: ΛΟΚΡΟΣ   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΛΟΚΡΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ Ρεπό: ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.   5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΜΑΛΕΣΙΝΑ ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ-ΛΟΚΡΟΣ Ρεπό: ΚΑΔΜΟΣ

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ-ΜΕΔΕΩΝ Ρεπό: ΙΤΕΑ 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΙΤΕΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ Ρεπό: ΜΕΔΕΩΝ   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΑΒΑΔΕΙΑΣ-ΜΕΔΕΩΝ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΙΤΕΑ Ρεπό: ΜΑΚΑΡΟΣ   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΜΕΔΕΩΝ-ΙΤΕΑ Ρεπό: ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ   5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΕΔΕΩΝ ΙΤΕΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ  

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ   5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΕΡΜΗΣ...

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΕΡΕΤΡΙΑ-XBA ΔΡΟΣΙΑ-ΑΓΕΧ   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΧΒΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΕΧ-ΕΡΕΤΡΙΑ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΔΡΟΣΙΑ   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΓΕΧ ΕΡΕΤΡΙΑ-ΔΡΟΣΙΑ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΧΒΑ   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΡΕΤΡΙΑ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΓΕΧ-ΧΒΑ   5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΕΡΕΤΡΙΑ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΓΕΧ ΧΒΑ-ΔΡΟΣΙΑ

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΣΤΥΡΑ Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΤΥΡΑ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΣΤΥΡΑ   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΣΤΥΡΑ   5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΑΡΥΣΤΟΣ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΣΤΥΡΑ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ

ΚΛΗΡΩΣΗ Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Δυνατό αναμένεται να είναι και φέτος το πρωτάθλημα της Β' κατηγορίας στο β' όμιλο, με αρκετές ομάδες να έχουν πρωταγωνιστικές βλέψεις. Στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος,...

ΚΛΗΡΩΣΗ Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Με 8 ομάδες θα γίνει ο α' όμιλος καθώς ο Αίαντας Αυλίδας μετακόμισε στο β' όμιλο, με το πρωτάθλημα να ξεκινάει με ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις...

ΚΛΗΡΩΣΗ Α’ ΕΣΚΑΣΕ

Με το ντέρμπι Άρη Θηβών-ΑΓΕΧ κάνει πρεμιέρα η νέα Α' ΕΣΚΑΣΕ χωρίς αυτό να σημαίνει πως τα υπόλοιπα ματς δεν έχουν ενδιαφέρον. Αναλυτικά το πρόγραμμα...