αρχική 2015 Σεπτέμβριος 2

Ημερήσιο Αρχείο: Σεπτέμβριος 2, 2015

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ)

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (Ζ' ΟΜΙΛΟΣ) 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΣΠΕΡΟΣ Λ.-ΜΟΥΤΑ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ Λ.-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ Λ. ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΜΟΥΤΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΣΠΕΡΟΣ Λ.-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΜΟΥΤΑ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ Λ. ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΜΟΥΤΑ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ   5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΣΠΕΡΟΣ Λ.-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΜΟΥΤΑ-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ)

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (ΣΤ' ΟΜΙΛΟΣ) 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΛΟΚΡΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ ΑΡΗΣ Θ.-ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ Ρεπό: ΚΥΝΟΣ   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ-ΛΟΚΡΟΣ ΚΥΝΟΣ-ΑΡΗΣ Θ. Ρεπό: ΜΑΛΕΣΙΝΑ   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΛΟΚΡΟΣ-ΑΡΗΣ Θ. ΚΥΝΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ Ρεπό: ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΛΟΚΡΟΣ-ΚΥΝΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ Ρεπό: ΑΡΗΣ Θ.   5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΝΟΣ-ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΡΗΣ Θ. Ρεπό: ΛΟΚΡΟΣ

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (Ε’ ΟΜΙΛΟΣ)

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (Ε' ΟΜΙΛΟΣ) 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΗΓΑΣΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΦΑΛΑΡΑ-ΣΥΛΛΑΣ Ρεπό: ΜΩΛΟΣ   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΛΛΑΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΜΩΛΟΣ-ΦΑΛΑΡΑ Ρεπό: ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΗΓΑΣΟΣ-ΦΑΛΑΡΑ ΜΩΛΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ Ρεπό: ΣΥΛΛΑΣ   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΗΓΑΣΟΣ-ΜΩΛΟΣ ΣΥΛΛΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ Ρεπό: ΦΑΛΑΡΑ   5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΜΩΛΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΦΑΛΑΡΑ Ρεπό: ΠΗΓΑΣΟΣ  

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (Δ’ ΟΜΙΛΟΣ)

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (Δ' ΟΜΙΛΟΣ) 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΙΤΕΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΜΕΔΕΩΝ-Α.Ε.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Ρεπό: ΜΑΚΑΡΟΣ   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α.Ε.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΙΤΕΑ ΜΑΚΑΡΟΣ-ΜΕΔΕΩΝ Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΙΤΕΑ-ΜΕΔΕΩΝ ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Ρεπό: Α.Ε.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΙΤΕΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ Α.Ε.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Ρεπό: ΜΕΔΕΩΝ   5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΜΑΚΑΡΟΣ-Α.Ε.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΜΕΔΕΩΝ Ρεπό: ΙΤΕΑ

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (Γ' ΟΜΙΛΟΣ) 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΑΔΜΟΣ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΥΛΙΔΑ-ΕΡΕΤΡΙΑ 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΙΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ ΕΡΕΤΡΙΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΥΛΙΔΑ   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΑΔΜΟΣ-ΕΡΕΤΡΙΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΥΛΙΔΑ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΙΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΥΛΙΔΑ-ΚΑΔΜΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ ΕΡΕΤΡΙΑ-ΑΙΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ   5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΑΔΜΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΕΡΕΤΡΙΑ ΑΙΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΥΛΙΔΑ

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (Β' ΟΜΙΛΟΣ) 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ-ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ   5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ    

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (Α' ΟΜΙΛΟΣ) 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ Ρεπό: ΚΑΡΥΣΤΟΣ   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ Ρεπό: Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΚΑΡΥΣΤΟΣ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ Ρεπό: ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ Ρεπό: ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ   5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ Ρεπό: Α.Ο.ΚΥΜΗΣ  

ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΦΗΒΩΝ (ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ)

ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΦΗΒΩΝ (ΣΤ' ΟΜΙΛΟΣ) 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΜΟΥΤΑ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΕΣΠΕΡΟΣ Λ.-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΜΟΥΤΑ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ Λ.   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΜΟΥΤΑ-ΕΣΠΕΡΟΣ Λ. ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΦΗΒΩΝ (Ε’ ΟΜΙΛΟΣ)

ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΦΗΒΩΝ (Ε' ΟΜΙΛΟΣ) 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΛΛΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΛΟΚΡΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΣΥΛΛΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΛΛΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΦΗΒΩΝ (Δ’ ΟΜΙΛΟΣ)

ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΦΗΒΩΝ (Δ' ΟΜΙΛΟΣ) 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΙΤΕΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ-ΜΕΔΕΩΝ Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΜΕΔΕΩΝ-ΙΤΕΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ Ρεπό: ΜΑΚΑΡΟΣ   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΙΤΕΑ-ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ Ρεπό: ΜΕΔΕΩΝ   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΙΤΕΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΜΕΔΕΩΝ-ΜΑΚΑΡΟΣ Ρεπό: ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ   5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΜΕΔΕΩΝ ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ Ρεπό: ΙΤΕΑ

ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΦΗΒΩΝ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΦΗΒΩΝ (Γ' ΟΜΙΛΟΣ) 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΡΗΣ Θ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΙΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ-ΑΥΛΙΔΑ 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΙΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ ΑΥΛΙΔΑ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΟΙΝΟΦΥΤΑ   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΡΗΣ Θ.-ΑΥΛΙΔΑ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΟΙΝΟΦΥΤΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΙΝΟΦΥΤΑ-ΑΡΗΣ Θ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΑΥΛΙΔΑ-ΑΙΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ   5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΡΗΣ Θ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΥΛΙΔΑ ΑΙΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΟΙΝΟΦΥΤΑ  

ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΦΗΒΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

ΕΝΑΡΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2015 ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΦΗΒΩΝ (Β' ΟΜΙΛΟΣ) 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ   5η...

ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΦΗΒΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

ΕΝΑΡΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2015   ΕΦΗΒΩΝ (Α' ΟΜΙΛΟΣ) 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΤΥΡΑ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ ΑΙΑΣ-ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ Ρεπό: ΚΑΡΥΣΤΟΣ   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΣΤΥΡΑ ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ Ρεπό: Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΤΥΡΑ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΚΑΡΥΣΤΟΣ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ Ρεπό: ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΤΥΡΑ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ Ρεπό: ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ   5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ Ρεπό: ΣΤΥΡΑ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Η κλήρωση του πρωταθλήματος

Στις 17 Οκτωβρίου θα ξεκινήσει και ο β' όμιλος της Β'ΕΣΚΑΣΕ με το πρόγραμμα να έχει ως εξής:   Β' ΕΣΚΑΣΕ (Β' ΟΜΙΛΟΣ)   1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΜΩΛΟΣ-ΑΤΛΑΣ ΚΥΝΟΣ-ΦΑΛΑΡΑ   2η...

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Η κλήρωση του πρωταθλήματος

  Στις 17 Οκτωβρίου θα ξεκινήσει η Β' ΕΣΚΑΣΕ και για τον πρώτο όμιλο η κλήρωση έχει ως εξής: Β' ΕΣΚΑΣΕ  (Α' ΟΜΙΛΟΣ) 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΟΙΝΟΦΥΤΑ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Α.Ε.ΚΥΜΗΣ-ΑΡΤΑΚΗ   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΓΕ...

ΚΛΗΡΩΣΗ Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Πρεμιέρα με ντέρμπι

  Ολοκληρώθηκε πριν από λίγο η κλήρωση της Α' ΕΣΚΑΣΕ που ξεκινάει στις 10 Οκτωβρίου και περιλαμβάνει αρκετά ενδιαφέροντα παιχνίδια. Αναλυτικά η κλήρωση: 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α΄ΕΣΚΑΣΕ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ-ΙΤΕΑ ΣΥΛΛΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΡΕΤΡΙΑ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ ΛΟΚΡΟΣ-ΑΥΛΙΔΑ ΑΡΗΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ   2η...

LIVE: Κλήρωση ΕΣΚΑΣΕ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α΄ΕΣΚΑΣΕ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ-ΙΤΕΑ ΣΥΛΛΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΡΕΤΡΙΑ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ ΛΟΚΡΟΣ-ΑΥΛΙΔΑ ΑΡΗΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ ΑΥΛΙΔΑ-ΕΡΕΤΡΙΑ ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΣΥΛΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΙΤΕΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ ΣΥΛΛΑΣ-ΑΥΛΙΔΑ ΕΡΕΤΡΙΑ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΛΟΚΡΟΣ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ ΑΡΗΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΙΤΕΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΡΗΣ-ΙΤΕΑ ΜΑΚΑΡΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΕΡΕΤΡΙΑ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ ΑΥΛΙΔΑ-ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΣΥΛΛΑΣ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ ΕΡΕΤΡΙΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΛΟΚΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΥΛΙΔΑ ΙΤΕΑ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ   6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΛΟΚΡΟΣ-ΙΤΕΑ ΑΡΗΣ-ΕΡΕΤΡΙΑ ΜΑΚΑΡΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΥΛΙΔΑ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ   7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΣΥΛΛΑΣ-ΑΡΗΣ Θ. ΕΡΕΤΡΙΑ-ΛΟΚΡΟΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ ΙΤΕΑ-ΑΥΛΙΔΑ   8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΡΕΤΡΙΑ-ΙΤΕΑ ΛΟΚΡΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ ΑΡΗΣ Θ.-ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΥΛΙΔΑ   9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ-ΛΟΚΡΟΣ ΣΥΛΛΑΣ-ΕΡΕΤΡΙΑ ΑΥΛΙΔΑ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΡΗΣ Θ. ΙΤΕΑ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ   10η...

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ: Πήρε Τζελέπη, έκλεισε δυνατά φιλικά!

Με μια κίνηση της τελευταίας στιγμής ο Τελεθριακός αλλάζει τις ισορροπίες, με την απόκτηση του Χάρη Τζελέπη, που έχει αγωνιστεί 3 χρόνια στο Ψυχικό...

Live η κλήρωση της ΕΣΚΑΣΕ σήμερα στις 19:00

Σήμερα στις 7 μ.μ. στα γραφεία της ΕΣΚΑΣΕ στη Θήβα θα πραγματοποιηθούν όλες οι κληρώσεις των τοπικών πρωταθλημάτων. Συντονιστείτε με το eviabasket.gr και παρακολουθείστε live...

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ: Την Πέμπτη φιλικό με Παναγίτσα

Στο δεύτερο στάδιο της προετοιμασίας μπαίνει πλέον ο Αλέξανδρος Αρτάκης, ξεκινώντας και το μοντάρισμα της ομάδας μέσα από μια σειρά φιλικών αγώνων. Για αύριο Πέμπτη,...